Agat

Tanie bilety autokarowe Agat

Tanie linie autokarowe wyszukiwarka Euroticket
Tanie linie autokarowe wyszukiwarka Euroticket

W dzisiejszych czasach modną formą podróżowania stały się przewozy autokarowe. Wpływ na to miało kilka czynników w tym przede wszystkim tanie bilety oraz nowe, bezpieczniejsze autokary, które są także bardzo wygodne. W Polsce funkcjonuje wiele firm przewozowych, w tym jedna z najstarszych firma AGAT.

Historia Agat

Firma AGAT powstała w 1992 roku i oferowała przede wszystkim międzynarodowe bilety do Włoch, to tam pojechały pierwsze autokary pod szyldem nowej firmy. Co prawda na początku z usług taniego przewoźnika korzystali nieliczni pasażerowie, ale dzięki wytrwałości i wysokim standardom AGAT zyskało wielu nowych klientów. W swej pierwotnej wersji firma zatrudniała tylko kilku pracowników, by obecnie posiadać ponad stu osobową załogę. Również pierwsze autokary nie były nowoczesne i wygodne lecz przez lata przewoźnik zaopatrzył się w najwyższej jakości środki transportu.

Współcześnie autokarami marki AGAT można dojechać do wielu europejskich miast, w tym do Włoch, Walii, Holandii, Niemiec, Danii, Holandii, Belgii, Austrii Grecji, Anglii i kilku innych.

Podstawowe cele.

Już od początku powstania firma AGAT postawiła sobie wysokie standardy i wymagania. Oprócz tanich biletów i bezpiecznej podróży spółka postawiła także, a może przede wszystkim na przyjazną i rodzinną atmosferę podczas podróży. Sprawia to, że długi czas spędzony w autokarze wspomniany jest z przyjemnością. Oprócz tego do podstawowych celów zaliczymy tworzenie nowych międzynarodowych tras, aby każdego klienta zadowolić i spełnić jego oczekiwania. Od momentu wstąpienia Polski do Wspólnoty państw Europejskich firma zaczęła intensywnie dostosowywać się do panujących i obowiązujących norm, by zapewnić bezpieczeństwo pasażerom.

Jak rezerwować tanie bilety autokarowe.

AGAT oprócz bezpiecznych i komfortowych autokarów posiada także tanie bilety, które są dostosowane do możliwości finansowych polaków. Należy ona do tanich linii autokarowych. Sposób rezerwacji taniego biletu jest łatwy i szybki. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać dane trasy, czyli informacje niezbędne do szukania biletu, a system wyszuka odpowiedniego biletu (oczywiście oprócz firmy AGAT zostaną pokazane inni przewoźnicy oferujący bilet) i to wszystko. Później jedynie wpisuje się nasze dane, a bilet przesyłany jest na maila, który drukuje się. Sprawdź inne autokary z Polski do Anglii oraz ofertę Interbus i Sindbad.

Tu kupisz bilety innego przewoźnika:

Tanie linie autokarowe wyszukiwarka Voyager
Tanie linie autokarowe wyszukiwarka Voyager
[Głosów:1    Średnia:5/5]