Eurolines

Tanie bilety autokarowe Eurolines

Tanie linie autokarowe wyszukiwarka Euroticket
Tanie linie autokarowe wyszukiwarka Euroticket

Eurolines jest obecnie prężnie działającą firmą przewozową, która skupia niezależnych polskich przewoźników. Spółka powstała w 2001 roku, z inicjatywy owych firm, aby zapewnić pasażerom jednolity i sprawny system podróży. Przewoźnicy ci zajmowali się przede wszystkim przewozami międzynarodowymi, a tworząc wspólną platformę stali się jedną z większych firm działających nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Na dzień dzisiejszy Eurolines prowadzi współpracuję między innymi z Intercars, Almabus, Turysta Wałbrzych, czy Agat. Prócz tego firma prowadzi sprzedaż biletów na takie linie autokarowe jak: Sokół Sp. Z o. o., Biacomex S.A., Jordan. Tania platforma Eurolines oferuje swoim klientom około setką licencjonowanych linii, które obsługują ponad 160 polskich miast. Liniami tymi można dojechać do kilkunastu europejskich państw, takich jak: Węgier, Irlandii, Litwy, Holandii, Hiszpanii, Szwecji, Mołdawii, Czech, Danii, Belgii oraz do Francji, Grecji, Estonii, Niemiec, Białorusi, Anglii, Austrii, Luksemburga, Włoch, Ukrainy, Łotwy, Norwegii, Słowacji, Szwajcarii. Są to najważniejsze państwa na mapie Europy nie tylko z powodu członkostwa Polski w strukturach Unii Europejskiej oraz ofert pracy, ale również dlatego że posiadają oni bogatą ofertę turystyczną, która przyciąga rzesze turystów i to nie tylko z Polski. Z racji ogromnego zainteresowania biletami linii Eurolines otworzyło ponad 1500 biur, aby każdy mógł skorzystać z oferty spółki oraz otworzyło stronę internetową, w celu bliższego kontaktu z klientem.

Eurolines oferują tanie bilety i tanie przewozy autokarowe oraz możliwość rabatowe, które skierowane są przede wszystkim do stałych użytkowników linii. Warto tu zaznaczyć, że tani przewoźnik wprowadził Kartę Stałego Klienta Eurolines Polska, która jest podstawą do uzyskania każdej zniżki, czy rabatu. W swym regulaminie firma uwzględnia także reklamacje, czy zwrotu biletu. Oczywiście pasażer musi spełnić kilka wymogów i procedur obejmujących reklamacje lub zwrot.

Eurolines uwzględnia sprzedaż biletów on Line. Kupienie wirtualnego biletu jest  bardzo wygodne oraz zajmuje mało czasu, gdyż wystarczy jedynie zarezerwować bilet i podać swoje dane, a on przychodzi na maila, który wystarczy przed planowaną podróżą wydrukować i gotowe.

Bilety autokarowe innego przewoźnika:

Tanie linie autokarowe wyszukiwarka Voyager
Tanie linie autokarowe wyszukiwarka Voyager
[Głosów:1    Średnia:5/5]