Interbus

Tanie bilety autokarowe Interbus

Tanie linie autokarowe wyszukiwarka Voyager
Tanie linie autokarowe wyszukiwarka Voyager

Historia

Działalność firmy przewozowej Interbus wiąże się w ostatnich czasach przede wszystkim ze spółką Sindbad, ale warto także  przewoźnika Orbis Transport, bo od niego  zaczęło się funkcjonowanie Interbus-a. aczkolwiek już od 2010 roku cała działalność, czyli sprzedaż biletów i wykonywanie międzynarodowych połączeń autokarowych linii Interbus wykonywana jest w ramach Sindbada.

Najważniejsze kierunki i trasy

Autokary firmy Interbus oferują głównie przejazdy międzynarodowe do państw i miast Europy Zachodniej. I tu należy wymienić takie kraje jak: Grecja, Szwajcaria, Dania, Wielka Brytania, Holandia, Belgia, Francja, Szwecja, Niemcy, Norwegia, Bułgaria, Austria, Hiszpania. W sumie daje to połączenia między ponad czterystoma miastami europejskimi.

Tabor autokarowy

Jednym z najważniejszych elementów działalności spółki Interbus- Sindbad jest stałe podnoszenie jakości tanich przewozów. Główną metodą realizacji tego celu jest zaś wyposażenie firmy w nowoczesne autokary, które nie tylko będą niezwykle bezpieczne, ale przy tym wygodne, komfortowe oraz wyposażone w odpowiednie gadżety (telewizor, toaleta, wygodne fotele i tym podobne).

Podstawowe cele spółki

Od 2010 roku po podstawowych zasad  i celów zaliczymy przede wszystkim takie rozwijanie firmy, aby przynosiła ona najwyższe zyski, przy jednoczesnym zaspokajaniu oczekiwań klientów. Jest to realizowane poprzez odpowiednie szkolenia pracowników, regularne zniżki i promocje biletów, które przyczynią się do szerszego zainteresowania tanim przewoźnikiem. Dodatkowo Interbus cały czas stara się poszerzyć swoją ofertę, włączając do regularnych tras nowe połączenia, które poszerzą siatkę dotychczasowych linii.

Tanie bilety autokarowe – sprzedaż i rezerwacja

Tanie bilety autokarowe firmy Interbus można nabyć w bardzo prosty sposób, wystarczy Internet i kilka chwil. Wariant internetowy, czy jak kto woli on Line  jest prosty i szybki oraz bardzo wygodny i funkcjonalny, bo aby zarezerwować bądź kupić bilet nie trzeba w ogóle wychodzić z domu. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki tanich biletów, czyli podać miejsce wyjazdu i miasto przyjazdu, datę podróży, typ biletu (jednostronny bądź w dwie strony) oraz ilość rezerwacji, a system sam szuka odpowiedniego połączenia. Następnie podajemy dane personalne i bilet przesyłany jest na naszego maila, który wystarczy wydrukować i gotowe. Cała procedura trwa zaledwie kilka minut i jest dziecinnie prosta. Oprócz kupienia taniego biletu pasażer ma możliwość oddania go lub zmienienia daty podróży. Zobacz również ofertę linii Eurolines i Agat.

Bilety autokarowe innego przewoźnika:

Tanie linie autokarowe wyszukiwarka Euroticket
Tanie linie autokarowe wyszukiwarka Euroticket
[Głosów:1    Średnia:5/5]