Sindbad

Tanie bilety autokarowe Sindbad

Tanie linie autokarowe wyszukiwarka Voyager
Tanie linie autokarowe wyszukiwarka Voyager

Tanie linie autokarowe SINDBAD to  jedna z najprężniej działających firm na terenie Europy oraz największy polski przewoźnik. Swą działalność rozpoczął w 1983 roku, a obecnie jest liderem w swojej branży. Jako jeden z największych przewoźników firma SINDBAD zatrudnia około 350 pracowników oraz posiada ponad 100 autokarów, marki Setra. Autokary te są nie tylko bezpieczne, ale także wygodne i komfortowe dzięki czemu podróż jest przyjemna.

W swej bogatej ofercie firma SINDBAD dysponuje i organizuje przewozy międzynarodowe, wycieczki szkolne, wyjazdy sportowe. Oprócz tego przewoźnik zajmuję się organizacją imprez turystycznych, rezerwacji hoteli, imprezami dla firm oraz wynajęciem autokarów.  Aktualnie SINDBAD organizuje regularne połączenia do takich europejskich państw jak: Niemcy, Holandia, Francja, Belgia, Austria, Hiszpania, Słowenia, Ukraina, Węgry, Włochy, Dania, Wielka Brytania, Szwajcaria, Norwegia, Czechy, Bułgaria, Grecja, Luksemburg. Oczywiście połączenia do tak wielu krajów znaczą, że tanie przewoźnik cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród pasażerów, dlatego możliwe jest ciągłe dodawanie nowych połączeń międzynarodowych. Z racji tego, że SINDBAD jest jedną z  większych firm przewozowych w Polsce oznacza to, że swoje bazy posiada praktycznie w każdym większym polskim mieście. Jest to wielkie ułatwienie dla pasażerów ponieważ nie muszą martwić się oni dojazdem. I tak podróż autokarem pod szyldem SINDBADU można odbyć między innymi z: Rzeszowa, Warszawy, Poznania, Krakowa, Gdyni, Bielska- Białej i wielu innych miast. Dzięki bogatej ofercie linie oferują tanie bilety, które zachęcają do skorzystania z proponowanych ofert. Dodatkowo dla stałych klientów SINDBAD proponuje korzystne zniżki i rabaty, które obniżają koszty podróży.

Tanie przewoźnik postawił na dynamiczny rozwój, dlatego od roku 2004 postanowił zintegrować innych przewoźników pod swoim szyldem, i tak obecnie funkcjonują takie linie jak: NORD Gdynia, ALMABUS Wrocław, SINDBAD Opole, JANOSIK Rzeszów, START TURIST Olsztyn, EAST- WEST Eurolines Lwów oraz RIVIERA Opole i TRANS EKSPRES Ełk.

SINDBAD w swoich zasadniczych celach postawił na zadowolenie klientów, dlatego jest laureatem wielu prestiżowych nagród, w tym odznaczeniem dla Najlepszych Międzynarodowych Linii Autokarowych działających w Europie (odznaczenia niemieckie), kilkunastu Gazeli Biznesu i wielu innych nagród. Znajdziecie u nas również innych przewoźników tj. np. Agat, Eurolines i Ecolines.

Bilety autokarowe innego przewoźnika:

Tanie linie autokarowe wyszukiwarka Euroticket
Tanie linie autokarowe wyszukiwarka Euroticket
[Głosów:1    Średnia:5/5]